Matematika v ekon.

středa 14. listopadu 2012

SPOTŘEBA VE TŘÍSEKTOROVÉ EKONOMICE

  • Je dána spotřební funkce C = 200 + 0,8 YD (disponibilní důchod).
  • Investice jsou ve výši 100, vládní výdaje jsou 300, transferové platby 125, autonomní daně 100 a daňová sazba 0,25.
  • Jaká je velikost multiplikátoru?
  • Jaká je velikost celkové spotřeby?


Vystavil Unknown v 7:43
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

Archiv blogu

  • ▼  2012 (28)
    • ▼  listopadu (16)
      • ZMĚNA DŮCHODU VLIVEM ZMĚNY NABÍDKY PENĚZ
      • VELIKOST VYTĚSNĚNÉ PRODUKCE VLIVEM ZMĚNY DAŇOVÉ SAZBY
      • VELIKOST VYTĚSNĚNÉ PRODUKCE VLIVEM ZMĚNY VLÁDNÍCH ...
      • ZMĚNA SKLONU IS VLIVEM ZMĚNY b
      • ZMĚNA SKLONU IS VLIVEM ZMĚNY ALFA
      • SKLON A POSUN LM - obecně
      • SKLON A POSUN IS - obecně
      • KŘIVKY IS,LM
      • POKLES DAŇOVÉ SAZBY
      • SPOTŘEBA VE TŘÍSEKTOROVÉ EKONOMICE
      • ZMĚNA KVALITY VLÁDNÍCH VÝDAJŮ
      • ZMĚNA MPC, RESP. DAŇOVÉ SAZBY
      • DVOUSEKTOROVÁ EKONOMIKA
      • MAKROEKONOMICKÁ ROVNOVÁHA - obecně
      • MAXIMALIZACE UŽITKU
      • HLEDÁNÍ EXTRÉMŮ FUNKCE 2 PROMĚNNÝCH
    • ►  října (8)
    • ►  září (4)

O mně

Unknown
Zobrazit celý můj profil
Motiv Okno s výhledem. Používá technologii služby Blogger.